BIOEMSAN DEODORANT 100ml

Pro přirozený pocit svěžesti.  

Funkce a výhody:

  • Přirozená svěžest
  • Bez chemických přísad
  • Osvěžuje a pečuje

Popis

Přirozená alternativa ke konvenčním inhibitorům potu: Bylinné extrakty, Manju, mořská sůl Manju, éterické oleje a šalvějový hydrolát regulují nepříjemné pachy. Deodorant bioemsan poskytuje svěží pocit. Pot je přirozená, důležitá a zdravá reakce pokožky na venkovní teplotní výkyvy. Nesmí proto být potlačován deodoranty, ale pouze omezen, a zároveň je třeba zabránit nepříjemnému zápachu.

Doporučené použití:

Naneste deodorant na očištěnou pokožku. Je třeba se vyhnout použití bezprostředně po holení, protože kyselý plášť je po holení podrážděný. Pro aktivaci nastříkejte také na unavené a těžké nohy.

Složení:

AQUA (revitalizovaná voda a Manju), ALCOHOL * (organický ethylalkohol), SALVIA OFFICINALIS LEAF WATER (šalvějový hydrolát), BICARBONÁT SODNÝ (jedlá soda), bylinné extrakty: SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT * (šalvěj), THYMUS VULGARIS ), MENTHA PIPERITA VÝROBEK Z LISTU (máta peprná), POLYGLYCERYL -10 LAURÁT (rostlinný emulgátor), MARIS SAL (mořská sůl Manju), AROMA (směs éterických olejů *), LIMONENE **, LINALOOL **, CITRAL **, EUGENOL * *.

* z kontrolovaného organického pěstování ** jako součást přírodních éterických olejů

VEGANSKÉ

674,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: