eMC ČISTIČ DO KUCHYNĚ 0,1 litru

Probiotický čistící prostředek zabraňující usazování tuků, zároveň je šetrný k okolnímu prostředí a používá se taktéž jako předmývací prostředek na špinavé nádobí v myčce. 

172,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Perfektní pro použití na varné desky, pece a příbory
  • Zvláště účinné na tukové usazeniny
  • Testováno s přínosem pro hygienu potravin

eMC Kitchen Cleaner lze použít ve všech oblastech kuchyně a ve velkých kuchyních. Má velmi širokou škálu aplikací: Jako sprejové roztoky může být nastříkán na varné desce nebo v troubě nebo používán v chladničce, zatímco může nahradit běžnou mycí kapalinu v myčce nebo na mytí. Díky svým přírodním složkám jsou všechny čističe eMC velmi lahodné k pokožce a vhodné pro alergiky. Kuchyňský čistič eMC byl testován ve studiích proti chemickým čisticím a dezinfekčním prostředkům a vykazuje jasné výhody při řešení mikrobiologických nečistot a má hlavní výhody při použití v aplikacích hygieny potravin. Všechny čističe eMC jsou koncentráty s velkým poměrem ředění. 

Probiotický čistící prostředek obsahuje účinné mikroorganismy a kultury, které rozkládají tuky a celulózu, <5% neionogenní tenzid (alkohol), citronovou esenci, kyselinu citrónovou, melasu, přírodní esenciální oleje.

Vlhkost podporuje tvorbu plísní a procesy rozkladu. Efektivní bakterie soutěží s patogenními bakteriemi a vytvářejí prostředí, kde nežádoucí bakterie nemohou přežít. To znamená, že se spóry plísní nemohou vyvinout, protože prostor do určité míry zabírají účinné mikroorganismy.

Aplikace na místa s výskytem plísní

Ošetřením lze trvale bojovat proti plísním a také jim předcházet v rizikových oblastech.

Použijte EM Clear Aktiv, případně jakýkoliv prostředek z řady eMC čistič (tedy eMC Multifunkční čistič citrus, eMC Multifunkční čistič levandule, eMC Odstraňovač vodního kamene, eMC Power cleaner, či eMC Kuchyňský čistič), smíchejte s vodou, dejte do rozprašovače a 2x denně postříkejte místa výskytu plísní.

Poměr množství jednotlivých složek:

100ml   EM Clear Aktiv (eMC čistič)

1 litr      voda                                             

Malování stěn přes místa kontaminovaná plísní

Toto aditivum lze přimíchat do jakékoli barvy na stěny a působí jako prevence a omezení kontaminace plísněmi.

Bezprostředně před lakováním smíchejte EM Ceramic Powder Amron A s EM Clear active, poté vmíchejte do barvy a dobře rozetřete. Poté aplikujte.

Poměr množství jednotlivých složek:

2 %         EM Keramický prášek Amron A               

0,5 %    EM Clear Aktiv

97,5 %  Barva na stěny

Rozprašovací roztok pro myčky nádobí

Návod na přípravu:

10ml eMC Kitchen cleaner smíchejte s 1 litrem vody, dejte do rozstřikovače a nastříkejte na špinavé nádobí, nechte krátce působit a umyjte nebo spusťte program myčky nádobí.

TIP

Množství běžného čisticího prostředku lze tak snížit na polovinu, což zajišťuje extrémně šetrné a ekologické čištění.

 

Čištění odpadů a potrubí

Probiotické čističe eMC jsou neškodné pro životní prostředí a lze je vylít do jakéhokoli domovního odpadu. Nebude tak nadále docházet i tvoření usazenin a následnému ucpání odpadu. 

Odtoky a potrubí

DÁVKOVÁNÍ:

100,00 ml       eMC Čistič do kuchyně

1,00 l               Voda

 

APLIKACE

Smíchejte eMC Čistič do kuchyně s vodou, nalijte do odpadu a dlouho nevyplachujte. Ideálně nechte působit přes noc.

TIP

Lze použít i stejné množství eMC Power čističe. Čistič eMC udržuje odtoky čisté mnohem déle a nedochází tak k dalšímu ucpání.

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: