eMC UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ CITRUS 0,5 litru

Víceúčelový probiotický čistič s vůní citrusů. Jeho samozřejmostí je zdravotní nezávadnost a užitečnost při styku s okolním prostředím. 

345,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Vhodný pro všechny povrchy
  • Jemný ke kůži díky přírodním složkám
  • Snižuje opětovné znečištění

eMC Universal Citrus Cleaner je ideální pro čištění v sanitárních oblastech i v domácnosti a dává pokojům příjemnou citrusovou vůni. Čistota se často rovná absenci všech mikroorganismů. Důsledky tohoto stavu jsou známy, že bakterie jsou odolné vůči čisticím a dezinfekčním prostředkům. Čističe eMC pracují probioticky: plochy jsou osídleny pozitivními mikroorganismy, zatímco patogenní zárodky jsou trvale eliminovány. Teprve po odstranění všech viditelných nečistot začnou čističe eMC skutečně čistit. Na povrchu zůstávají spící a jsou opětovně aktivovány, pokud dojde k opětovnému znečištění (např. Prachu), což má za následek nižší statický náboj. Všechny čističe eMC jsou koncentráty s velkým poměrem ředění.

Používejte na dlaždičky, obklady, kování, keramiku, skla a zrcadla. Nepoužívejte na WC, pisoáry a tam, kde potřebujete odstranit vodní kámen. Zde je vhodnějším přípravkem eMC Odstraňovač vodního kamene. 

eMC All Purpose Citrus Cleaner obsahuje efektivní mikroorganismy a kultury, které rozkládají tuky a celulózu, <5% neionogenní tenzid (alkohol), citronovou esenci, kyselinu citronovou, melasu, přírodní esenciální oleje, limonen, linalool.

Vlhkost podporuje tvorbu plísní a procesy rozkladu. Efektivní bakterie soutěží s patogenními bakteriemi a vytvářejí prostředí, kde nežádoucí bakterie nemohou přežít. To znamená, že se spóry plísní nemohou vyvinout, protože prostor do určité míry zabírají účinné mikroorganismy.

Aplikace na místa s výskytem plísní

Ošetřením lze trvale bojovat proti plísním a také jim předcházet v rizikových oblastech.

Použijte EM Clear Aktiv, případně jakýkoliv prostředek z řady eMC čistič (tedy eMC Multifunkční čistič citrus, eMC Multifunkční čistič levandule, eMC Odstraňovač vodního kamene, eMC Power cleaner, či eMC Kuchyňský čistič), smíchejte s vodou, dejte do rozprašovače a 2x denně postříkejte místa výskytu plísní.

Poměr množství jednotlivých složek:

100ml   EM Clear Aktiv (eMC čistič)

1 litr      voda                                             

Malování stěn přes místa kontaminovaná plísní

Toto aditivum lze přimíchat do jakékoli barvy na stěny a působí jako prevence a omezení kontaminace plísněmi.

Bezprostředně před lakováním smíchejte EM Ceramic Powder Amron A s EM Clear active, poté vmíchejte do barvy a dobře rozetřete. Poté aplikujte.

Poměr množství jednotlivých složek:

2 %         EM Keramický prášek Amron A               

0,5 %    EM Clear Aktiv

97,5 %  Barva na stěny

Čištění všech povrchů (obklady, dlaždičky, kování, keramika, sklo, zdrcadla) vytváří výjimečný lesk, poskytuje dlouhodobou ochranu před usazeninami a snižuje opětovné znečištění.

Aplikace:

Nalijte eMC Univerzální citrusový čistič do kbelíku s vodou a očistěte povrchy čisticím roztokem.

Dávkování:

1 ml eMC Univerzálního citrusového čističe na 1 litr vody

 

TIP

V případě problémů s vodním kamenem se také doporučuje použít eMC Scale Cleaner. Nemíchejte čistič eMC s příliš horkou vodou - mikroorganismy nejúčinněji pracují v teplé vodě.

 

Roztok v rozprašovači

Do lahvičky s rozprašovačem přidejte eMC Univerzální citrusový čistič a vodu a nastříkejte roztok ve spreji na povrchy – nechte krátce působit a poté očistěte.

Dávkování:

10 ml eMC Univerzálního citrusového čističe na 1 litr vody

 

TIP

V případě problémů s vodním kamenem se také doporučuje použít eMC Scale Cleaner. Nemíchejte čistič eMC s příliš horkou vodou - mikroorganismy nejúčinněji pracují v teplé vodě.

 

Při číštění zrcadel použijte roztok 1ml eMC Univerzálního čištiče a 1 litru vody, v lahvičce s roztřikovačem aplikujte na zrcadlo, nechte krátkou chvíli působit a poté setřete suchým, měkkým textilem. Pakliže chcete dosáhnout toho, abyste neměli na zrcadle žádné šmouhy, použijte jemný bambusový textil. 

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: