eMC UNIVERSAL CITRUS CLEANER 10 litrů

Víceúčelový probiotický čistič s vůní citrusů. Jeho samozřejmostí je zdravotní nezávadnost a užitečnost při styku s okolním prostředím. 

3 382,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Vhodný pro všechny povrchy
  • Jemný ke kůži díky přírodním složkám
  • Snižuje opětovné znečištění

eMC Universal Citrus Cleaner je ideální pro čištění v sanitárních oblastech i v domácnosti a dává pokojům příjemnou citrusovou vůni. Čistota se často rovná absenci všech mikroorganismů. Důsledky tohoto stavu jsou známy, že bakterie jsou odolné vůči čisticím a dezinfekčním prostředkům. Čističe eMC pracují probioticky: plochy jsou osídleny pozitivními mikroorganismy, zatímco patogenní zárodky jsou trvale eliminovány. Teprve po odstranění všech viditelných nečistot začnou čističe eMC skutečně čistit. Na povrchu zůstávají spící a jsou opětovně aktivovány, pokud dojde k opětovnému znečištění (např. Prachu), což má za následek nižší statický náboj. Všechny čističe eMC jsou koncentráty s velkým poměrem ředění.

eMC All Purpose Citrus Cleaner obsahuje efektivní mikroorganismy a kultury, které rozkládají tuky a celulózu, <5% neionogenní tenzid (alkohol), citronovou esenci, kyselinu citronovou, melasu, přírodní esenciální oleje, limonen, linalool.

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: