eMC ODSTRAŇOVAČ VODNÍHO KAMENE VE SPREJI 0,5 litru

Probiotický čistící prostředek zabraňuje usazování vodního kamene zvlášť vhodný pro koupelny a toalety a všude tam, kde hrozí tvorba nežádoucích usazenin. Již připravený na okamžité použití v ideálním poměru s praktickým mechanickým rozstřikovačem. 

367,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Dlouhodobá a trvale udržitelná ochrana proti vodnímu kameni
  • Opakované znečištění je omezeno
  • Ekologické a prospěšné pro vodu

Aplikace eMC Scale Cleaner je ideální pro povrchy s vodním kamenem a pro čištění v koupelnách. Může být použit na všech materiálech. Čističe eMC pracují probioticky na základě jedinečného principu: plochy jsou osídleny pozitivními mikroorganismy, zatímco patogenní zárodky jsou trvale eliminovány. Teprve po odstranění všech viditelných nečistot začnou čističe eMC skutečně čistit. Potom zůstávají v klidu na povrchu a znovu reagují, pokud dojde k opětovnému znečištění (např. Prachu) - to má za následek nižší statický náboj. eMC Scale Cleaner obsahuje efektivní mikroorganismy a kultury, které rozkládají tuky a celulózu, <5% neionogenní tenzid (alkohol), citronovou kyselinu, citronovou esenci, melasu, limonen, linalool. 

Vlhkost podporuje tvorbu plísní a procesy rozkladu. Efektivní bakterie soutěží s patogenními bakteriemi a vytvářejí prostředí, kde nežádoucí bakterie nemohou přežít. To znamená, že se spóry plísní nemohou vyvinout, protože prostor do určité míry zabírají účinné mikroorganismy.

Aplikace na místa s výskytem plísní

Ošetřením lze trvale bojovat proti plísním a také jim předcházet v rizikových oblastech.

Použijte EM Clear Aktiv, případně jakýkoliv prostředek z řady eMC čistič (tedy eMC Multifunkční čistič citrus, eMC Multifunkční čistič levandule, eMC Odstraňovač vodního kamene, eMC Power cleaner, či eMC Kuchyňský čistič), smíchejte s vodou, dejte do rozprašovače a 2x denně postříkejte místa výskytu plísní.

Poměr množství jednotlivých složek:

100ml   EM Clear Aktiv (eMC čistič)

1 litr      voda                                             

Malování stěn přes místa kontaminovaná plísní

Toto aditivum lze přimíchat do jakékoli barvy na stěny a působí jako prevence a omezení kontaminace plísněmi.

Bezprostředně před lakováním smíchejte EM Ceramic Powder Amron A s EM Clear active, poté vmíchejte do barvy a dobře rozetřete. Poté aplikujte.

Poměr množství jednotlivých složek:

2 %         EM Keramický prášek Amron A               

0,5 %    EM Clear Aktiv

97,5 %  Barva na stěny

Přípravek je již naředěn v takovém poměru, který napomáhá v rychlém rozkladu vodního kamene a zároveň na povrchu vytvoří mikrofilm, který ztěžuje opětovné usazování vodního kamene a ostatních, nežádoucích usazenin. 

Postříkejte znečištěné, či zasažené místo, nechce chvíli působit a poté opláchněte. 

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: