eMC KONCENTRÁT NA PRANÍ 0,5 litru

Tekutý prací prostředek s účinnými mikroorganismy pro delikátní praní bez chemických přísad v menším balení, které však vystačí na 50 pracích dávek!

418,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody:

  • vhodné pro všechny teploty praní
  • šetrné k pokožce a zvláště vhodné pro alergiky a kojence
  • ekologický

Tento ekologický mycí koncentrát poskytuje vynikající výsledky praní díky koncentrované rostlinné síle. Šetrné prací suroviny v kombinaci s přírodními esenciálními oleji a účinnými mikroorganismy (EM) odstraní z prádla i odolnou špínu bez podráždění pokožky. Díky tomu je tento produkt ideální pro alergiky a kojence. Používání pochybných látek, jako jsou optické zjasňovače, aviváže a syntetické vůně, se samozřejmě důsledně vyhýbá.

eMC Koncentrát na praní je k dispozici v 0,5 l dávkovači a 3 l doplňovací nádobě. K tomu lze objednat i praktický dávkovací/čerpací nástavec pro kanystr. 

Účinné mikroorganismy (EM) obsahují bakterie mléčného kvašení, kvasinky a bakterie fotosyntézy. Probiotické čištění do hloubky pórů a jemné odstranění odolných nečistot z textilií. Pozitivní mikroorganismy přirozenou cestou rozkládají nečistoty a odstraňují choroboplodné zárodky ze základu života.

eMC prací koncentrát obsahuje 5 - 15 % aniontových povrchově aktivních látek (povrchově aktivní látky na bázi rostlinného mastného alkoholu), 5 - 15 % neiontových povrchově aktivních látek (cukrové povrchově aktivní látky), <5 % mýdla (mýdlo z rostlinného oleje). Obsahuje také: vodu, sůl, ethanol, pomerančový olej (obsahuje limonen), levandulový olej, denaturační prostředek. 99,8% všech složek je přírodního původu. Obsahuje účinné mikroorganismy.

Přírodní vlákna, jako je bavlna, vlna, len atd.

DÁVKOVÁNÍ DO PRAČKY

10 ml            eMC Koncentrát na praní

10 - 20 ml    eMC Čistič na textil / aditivum na praní (při praní do 40 ° C)

 

APLIKACE

Koncentrát na praní eMC® je vhodný pro všechny teploty praní (20 ° C - 95 ° C). Díky jemnému složení je vhodný i pro ruční praní.

Pro praní do 40 ° C doporučujeme přidat 1–2 víčka eMC® Čistič na textil / aditivum na praní.

TIP

Hedvábí: Zde se doporučuje tzv. "kyselá úprava", aby byla vlákna uhlazena (srovnatelné s „kyselým mácháním“ vlasů po umytí). Chcete-li to provést, pečlivě textilii ručně vyperte pomocí našeho pracího koncentrátu, dobře ji opláchněte čistou vodou, nechte trochu vody vytéct do umyvadla a nakonec do umyvadla přidejte 1 čajovou lžičku octa. Nechte textilii ve vodě cca. 1 minutu, poté znovu opláchněte a nechte uschnout). Ingredience obsažené v mýdle o tato vlákna pečují a jemně je „promašťují“.

Na jak dlouho vydrží jedno balení:

0,5litru vystačí na 50 pracích dávek

3 litrové balení vystačí na 300 pracích dávek. 

 

Na bílé prádlo a stálobarevný textil

DÁVKOVÁNÍ DO PRAČKY

2 lžíce (25 g)    eMC Bělidla s aktivním kyslíkem

10 ml                eMC Koncentrát na praní

10 - 20 ml        eMC Čistič textilu/adivitum do praní (do 40°C)

 

APLIKACE

Přidejte přímo do pracího prostředku v přihrádce, při silném znečištění zvyšte dávku. Pro prádlo do 40 °C doporučujeme přidat 1-2 uzávěry eMC® Čistič textilu / aditivum do praní. Spolehlivě rozpouští skvrny, zabraňuje šednutí a žloutnutí textilií.

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: