eMC PROSTŘEDEK NA MYTÍ NÁDOBÍ 0,5l

Prostředek pro jemné ruční mytí nádobí v praktickém balení, které vystačí až na 80 dávek (při použití 6 ml na jeden dřez). 

275,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Bez námahy odstraní špínu a mastnotu
  • pH-neutrální
  • Ekologický

Tento ekologický mycí prostředek na nádobí čistí silou čistě rostlinných pracích surovin a účinných mikroorganismů (EM). Byl speciálně vyvinut pro efektivní ruční mytí, ale také šetrnost k pokožce. Bez námahy odstraní zbytky nečistot a mastnoty a zajistí lesk bez šmouh. Díky speciální kombinaci cukerných povrchově aktivních látek a éterických olejů s ním snadno pracují i citliví lidé a alergici.

eMC mycí prostředek na nádobí je k dispozici v 0,5 l dávkovači a v 3 l doplňovací nádobě. K dispozici je i praktický dávkovací/čerpací nástavec pro kanystr (za příplatek)

Mycí prostředek eMC obsahuje 5 - 15 % aniontových povrchově aktivních látek (tenzidy na bázi rostlinného mastného alkoholu), 5 - 15 % neiontových povrchově aktivních látek (cukerné povrchově aktivní látky). Dále obsahuje: vodu, sůl, kyselinu citrónovou, glycerin (rostlinný), pomerančový olej (obsahuje limonen). 99 % všech složek je přírodního původu. Obsahuje účinné mikroorganismy.

Podle stupně znečištění nalijte do dřezu 6-10 ml. Pro ochranu životního prostředí neomývejte pod tekoucí vodou!

Na jak dlouho vydrží jedno balení:

0,5litru vystačí na 50 - 80 mycích dávek dle použitého množství

3 litrové balení vystačí na 300 - 500 mycích dávek dle použitého množství.  

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: