O nás

Naše společnost je zaměřená na prosazování myšlenky ekologického zemědělství a ochrany životního prostředí přes využívání efektivních mikroorganismů, které napomáhají jako katalyzátory mikrobiologických procesů v daném prostředí. Díky unikátnímu složení jednotlivých preparátů, jejichž vývoj a výzkum probíhá již přes 30 let, stejně tak i jejich prosazení v rámci metody "Kyusei" v živočišné i rostlinné výrobě, máme takové produkty, které napomáhají nejen ve zvyšování efektivity růstu a zvyšování imunity fauny a flory, ale také přispívají k celkovému ozdravení. Více informací naleznete v jednotlivých záložkách.

Jsme přesvědčeni, že se spoluprací s námi budete plně spokojeni a to především díky týmu odborníků a spolehlivým partnerům, kteří jsou vždy připraveni poskytnout Vám maximální servis. Postupně se snažíme rozšiřovat naši distribuční síť a dostupnost produktů. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nedávné recenze

Gymnázium, ve kterém otázku ekologie berou opravdu vážně, stejně tak i důslednost při třídění odpadů, mělo problémy se zaneseným lapolem. Po předběžné prohlídce vyšlo najevo, že již déle, jak půl roku škola používá enzymatické přípravky, které měly napomoci v úbytku tuků a eliminaci patogenů způsobujících emisi plynů. EM preparát byl aplikován přímo do lapolu a zjištěn stav při aplikaci. (hustá, kašovitá vrstva cca 5 cm, pod ní naprosto zatuhlý tuk. (obrázek 1). Aplikace proběhla v polovině července. V druhé polovině září je pořízen druhý záběr (obrázek 2), kde je jasně patrná absence kašovitého i zatuhlého tuku a pomalu mizí i v ostatních místech lapolu.

R.M.

Před nějakou dobou jsme se s manželkou rozhodli pořídit koupací jezírko, ale pro neznalosti jsme měli hned od začátku problémy s kvalitou vody. Zkoušeli jsme všechno možné, ale problémy se nám vždy po čase vracely. Po poradě jsme zvolili kombinaci keramiky a EM Aktiv a od té doby jsme potíže neměli. Můžeme jen doporučit. 

Dušan P.

Dobrý den, máme staršího jezevčíka, který nám nechtěl už papat, a protože je to člen rodiny, chtěli jame pro něj to nejlepší. Zkoušeli jsme různé kapky, chodili k veterináři a pořád strádal. Nakonec nám jedna paní na výstavě poradila EM produkt, tak jsme ho tu koupili a pravidelně ho Maxíkovi přidáváme do krmiva (FHE) a je spokojený a začal jíst úplně normálně a je tak nějak veselejší a vitálnější. 

Boženka S.