O nás

Naše společnost je zaměřená na prosazování myšlenky ekologického zemědělství a ochrany životního prostředí přes využívání efektivních mikroorganismů, které napomáhají jako katalyzátory mikrobiologických procesů v daném prostředí. Díky unikátnímu složení jednotlivých preparátů, jejichž vývoj a výzkum probíhá již přes 30 let, stejně tak i jejich prosazení v rámci metody "Kyusei" v živočišné i rostlinné výrobě, máme takové produkty, které napomáhají nejen ve zvyšování efektivity růstu a zvyšování imunity fauny a flory, ale také přispívají k celkovému ozdravení. Více informací naleznete v jednotlivých záložkách.

Jsme přesvědčeni, že se spoluprací s námi budete plně spokojeni a to především díky týmu odborníků a spolehlivým partnerům, kteří jsou vždy připraveni poskytnout Vám maximální servis. Postupně se snažíme rozšiřovat naši distribuční síť a dostupnost produktů. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nedávné recenze

Zdravím, jen jsem chtěl poděkovat za Zeobas, jste asi jediní, co ho v ČR mají a je za dobré peníze. A jako eko zemědělec mám omezené možnosti. Srazil jsem díky tomu pH a na úrodě je to znát. 

Slávek F.

pěstuje maliny a má cca 10 ha sadů (převažují slivoně, jabloně a třešně). Aktivně používá EM po dobu 3 let. Díky používání EM se mu zvýšily výnosy, zlepšil se vzhled plodů, cokoliv bylo v průběhu vegetativního období napadeno plísní, tak seschlo a plísně se nepřenášely na ostatní plody. Spadané plody neuklízí, pouze rozšlape a postříká EM preparáty, mikroorganismy vše rozloží. Snížil četnost postřiků o 2/3, aplikuje plošně v několika dávkách po celý rok. Zlepšení zaznamenal také v chuti plodů. Doporučuje naočkovat kobylince EM a tyto přidat pod každý strom. Vše pěstuje na vlastním pozemku

Pan R.V.

Máme 25 letou klisničku, kterou jsme si brali ve špatném stavu jako zabavenou. V té době jsem se pídila po něčem, co by jí pomohlo v účinné regeneraci, ale aby nás to zároveň nezruinovalo. Doslechla jsem se o EM a hned je vyzkoušela. Nejdříve opatrně, ale klisnička začala regenerovat, začala být vitální, postupně jsem začala léčit i její kůži a kopyta a nedám na EM dopustit. Kdo chce něco fungujícího, můžu doporučit. 

Drahomíra K.