O nás

Naše společnost je zaměřená na prosazování myšlenky ekologického zemědělství a ochrany životního prostředí přes využívání efektivních mikroorganismů, které napomáhají jako katalyzátory mikrobiologických procesů v daném prostředí. Díky unikátnímu složení jednotlivých preparátů, jejichž vývoj a výzkum probíhá již přes 30 let, stejně tak i jejich prosazení v rámci metody "Kyusei" v živočišné i rostlinné výrobě, máme takové produkty, které napomáhají nejen ve zvyšování efektivity růstu a zvyšování imunity fauny a flory, ale také přispívají k celkovému ozdravení. Více informací naleznete v jednotlivých záložkách.

Jsme přesvědčeni, že se spoluprací s námi budete plně spokojeni a to především díky týmu odborníků a spolehlivým partnerům, kteří jsou vždy připraveni poskytnout Vám maximální servis. Postupně se snažíme rozšiřovat naši distribuční síť a dostupnost produktů. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nedávné recenze

Věnuji pěstování okrasných květin, EM preparáty používám více jak rok, dle jeho slov došlo k výraznému zvětšení kořenového valu, květiny jsou celkově mohutnější, více zelené, kvetou častěji a mají syté barvy. Lze dosáhnout kvalitního růstu i přes to, že jsou květiny pouze v menších květináčích. EM aplikuji v poměru 1:100 každý 5-7 den.

Pan J.K

Pěstuje okrasné rostliny (většinou bezkvěté) již mnoho let, aktivně používá EM po dobu 4 let. Dříve řešil problémy s vodou, která obsahovala vysoký podíl kovů, kterých se zbavoval pomocí solných tablet, což však snižovalo kvalitu vyprodukovaných rostlin (mapy na listech). Musel zakoupit přístroj na odsolování (vysoké pořizovací i provozní náklady). Od počátku používání EM preparátů přestal používat jak solné tablety, tak také přístroje na odsolování, na listech nejsou žádné mapy, voda se díky EM strukturalizuje, tuto vodu používá na zálivku. Zvláště doporučuje v případě víceletých rostlin. Vše pěstuje ve vlastních prostorách. 

 

Pan M.K.

Bydlíme kousek od Sobotky a protože jsme ve vyšších polohách, míváme problém s přízemními mrazíky, často nám to spálilo plodiny. Pan Kotlín nám poradil, abychom použili tyto produkty, že rostlinu více ochrání před mrazíky a škůdci. Tak jsme vyzkoušeli a jsme spokojení, mrazíky nás už tolik netrápí. Děkujeme!

S.R.