O nás

Naše společnost je zaměřená na prosazování myšlenky ekologického zemědělství a ochrany životního prostředí přes využívání efektivních mikroorganismů, které napomáhají jako katalyzátory mikrobiologických procesů v daném prostředí. Díky unikátnímu složení jednotlivých preparátů, jejichž vývoj a výzkum probíhá již přes 30 let, stejně tak i jejich prosazení v rámci metody "Kyusei" v živočišné i rostlinné výrobě, máme takové produkty, které napomáhají nejen ve zvyšování efektivity růstu a zvyšování imunity fauny a flory, ale také přispívají k celkovému ozdravení. Více informací naleznete v jednotlivých záložkách.

Jsme přesvědčeni, že se spoluprací s námi budete plně spokojeni a to především díky týmu odborníků a spolehlivým partnerům, kteří jsou vždy připraveni poskytnout Vám maximální servis. Postupně se snažíme rozšiřovat naši distribuční síť a dostupnost produktů. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nedávné recenze

Používá EM po od roku 2011, a to převážně ve svém sadu (cca 5 hektarů). EM preparáty napomohly ve zkvalitnění půdy (původní půda byla tzv. izraelského typu, tedy nepříliš kompaktní, vyprahlá, s velmi malým obsahem humusu). Navezením většího množství organické hmoty, humusu a aplikace EM preparátů před zimou vyústila ve zvýšení bonity půdy a jejím ekonomickém využití, bez negativního dopadu na její kvalitu. 

Paní Petra

V jedné z oblíbených karlínských restaurací byl velký problém s hodnotami naměřenými hygienickou stanicí, stejně tak i se zápachem, který z lapolu přes odpadní potrubí unikal. Restaurace dostala omezenou lhůtu na odstranění problému. Za použití EM došlo ke snížení sledovaných hodnot o 2/3, což napomohlo k udržení provozuschopnosti restaurace. V současné době restaurace používá EM již necelých rok, ke všeobecné spokojenosti majitelů i hostů. Nasazení EM nejen, že vyřešilo problém se zápachem a snížilo sledované hodnoty, ale také prodloužilo termín vývozu lapolu (snížení tuků díky zlepšenému rozkladu) a snížilo celkové náklady na provoz.

J.K.

Pěstuje okrasné rostliny (většinou bezkvěté) již mnoho let, aktivně používá EM po dobu 4 let. Dříve řešil problémy s vodou, která obsahovala vysoký podíl kovů, kterých se zbavoval pomocí solných tablet, což však snižovalo kvalitu vyprodukovaných rostlin (mapy na listech). Musel zakoupit přístroj na odsolování (vysoké pořizovací i provozní náklady). Od počátku používání EM preparátů přestal používat jak solné tablety, tak také přístroje na odsolování, na listech nejsou žádné mapy, voda se díky EM strukturalizuje, tuto vodu používá na zálivku. Zvláště doporučuje v případě víceletých rostlin. Vše pěstuje ve vlastních prostorách. 

 

Pan M.K.