EM CLEAR AKTIV 1 LITR

Univerzální prostředek pro zlepšení ovzduší pro domácnost a na cesty, do výběhů, stájí a pro domácí mazlíčky. 


240,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Vytváří prostředí, které zabraňuje rozvoji plísní
  • Zlepšuje vnitřní prostřední
  • Snižuje účinek škodlivých látek v budovách

Efektivní mikroorganismy mohou být použity různými způsoby při stavbě, restaurování a renovování. Díky neutrální barvě se používá EM Clear Active. Směs je přímo smíchána se stavebním materiálem, jako je beton, cement nebo malta, a může se také stříkat na stěny. Může snížit negativní účinky škodlivých látek, zlepšit blahobyt v místnostech a zabránit tvorbě plísní. 

EM Clear Active lze použít jako univerzální osvěžovač vzduchu pro domácnost nebo na cestách. Je výjimečně účinný proti prachu, plísním a sporům plísní a lze jej také použít jako přísadu do praní. EM Clear Active je ideální pro stříkání na potraviny a organický odpad a také pomáhá dávat mazlíčkům lesklou srst a omezuje nepříjemné pachy v podnosech pro kočky. EM Clear Active neobsahuje žádné přírodní éterické oleje ani jiné éterické oleje, podporuje přirozenou pohodu a je ideální pro alergiky.


EM Clear Active lze použít jako univerzální osvěžovač vzduchu pro výběhy pro zvířata. Je ideální pro snížení zápachu ve výbězích pro zvířata nebo podnosy pro kočky. EM Clear Active také pomáhá dát mazlíčkům lesklou srst a osvěžit místa na spaní.

Efektivní mikroorganismy lze při stavbě, restaurování a renovaci použít různými způsoby. Díky neutrální barvě se používá EM Clear Active. Míchá se přímo se stavebními materiály, jako je beton, cement nebo malta, a lze jej také nastříkat na stěny. Může snížit negativní účinky škodlivých látek, zlepšit pohodu v místnostech a zabránit tvorbě plísní.

Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen.

EM Clear Active obsahuje kyselinu mléčnou a fotosyntetické bakterie, kvasinky a glukózový sirup.


Množství
0.10 L EM CLEAR AKTIV 1 LITR
10.00 L voda

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: