eMC STABLE CLEANER 1 LITR

Čistící prostředek pro profesionální čištění provozů se silným znečištěním. 

569,00 Kč

Dostupnost:Skladem

Funkce a výhody

  • Odstraňuje nežádoucí pachy, čistí a stará se o životní prostředí
  • Lze je použít také v vysokotlakých čisticích prostředcích
  • Dlouhodobá ochrana proti re-populaci s patogenními bakteriemi ve stáji

eMC STABLE CLEANER eliminuje nežádoucí pachy, čistí a stará se o životní prostředí a poskytuje dlouhodobou ochranu povrchů a trubek proti re-populaci s patogenními bakteriemi. Může být použita kdekoli ve stojanu a je ideální pro velké, silně znečištěné povrchy. Čističe eMC pracují na jedinečném principu, a to probioticky: povrchy jsou osídleny pozitivními mikroorganismy, zatímco patogenní bakterie jsou trvale eliminovány. Teprve po odstranění všech viditelných nečistot začnou čističe eMC skutečně čistit. Oni pak zůstávají spící na povrchu a jsou aktivovány, pokud dojde k opětovnému znečištění. Všechny čističe eMC jsou koncentráty s velkým poměrem ředění. 

eMC STABLE CLEANER obsahuje účinné mikroorganismy a kultury, které rozkládají tuky a celulózu, <5% neionogenní tenzid (alkohol), citronovou esenci, kyselinu citronovou, melasu, přírodní esenciální oleje, limonen.

Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen.Míchejte s vodou, pakliže máte možnost, aby byla tato voda ošetřena naší EM KERAMIKA ŠEDÁ, napomůžete tím v ještě vyšší efektivitě. 

Množství
0.10 L eMC STABLE CLEANER 1 LITR
1.00 L voda

Napište vaši zkušenost s tímto produktem

Jméno:
Email:
Váš komentář
Vaše hodnocení: