Kód: 128/1 K 128/10 128/25 128/100 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

BB Multical

358 Kč 2 315 Kč 5 786 Kč 205 952 Kč od 358 Kč
Skladem Objednáno Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Prášek vyrobený z velmi jemně mletého uhličitanu vápenatého schválený pro ekologické hospodaření. 

Kategorie: Rostlinná produkce
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

BB Multical je prášek vyrobený z velmi jemně  mletého uhličitanu vápenatého (čistota> 99%). BB Multical je vždy rozprašován na povrch listu ve spojení s BB List (roztok kapalných mikroorganismů). Toto řešení zlepšuje růst rostlin a zvyšuje odolnost rostlin. Kombinované použití účinných mikroorganismů, s uhličitanem vápenatým vede také k lepší balanci vody a zvyšuje fotosyntetický výkon. To způsobuje, že rostliny na orné půdě jsou stabilnější a odolné vůči stresu při vystavení extrémním povětrnostním podmínkám, jako je teplo, krupobití nebo zvýšené srážky. K dostání v balení: 1 kg, 10kg, 25 kg a 1000 kg (u největšího balení je pouze ilustrační obrázek) 

Aplikace:

BB Multical se vždy stříká na povrch listu v kombinaci s BB List (tekutý roztok mikroorganismů)

BB Multical je shodný s MK Multical, stejně tak i ostatní řady BB/MK


Oblasti použití: Zemědělství


Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Při aplikaci je nutná filtrace polomasky / jemného prachového filtru, nevdechujte sprej a rozprašovací mlhu.

 

Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen. Jako konvenční produkt je v souladu s nejnovější verzí (ES) 834/2007 a může být použit v ekologickém zemědělství. Testovací těleso AT-BIO-301

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.