Kód: 56/1 L 56/5 L 56/10 56/25 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

FKE Extrakt

133 Kč 415 Kč 732 Kč 1 229 Kč od 133 Kč
Skladem Objednáno Objednáno Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Doplňkové krmivo pro zvýšení chuti k jídlu. 

Kategorie: Živočišná produkce
Záruka: 1 rok
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Fermentované doplňkové krmivo pro všechny druhy zvířat ke zvýšení chuti k jídlu. Absorbuje se smícháním s vodou, případně i s potravinami. 

 

POKYNY KE KRMENÍ:

- Prasata a drůbež: Přidejte 7 - 10 l fermentovaného bylinného extraktu / t potravin

- Skot: Přidejte do stravy 0,4 - 1% extraktu z fermentovaných bylin (koncentrované potraviny, seno, siláž atd.)

- Koně, ovce a kozy: Přidejte do stravy 0,4 - 0,7% extraktu z fermentovaných bylin (koncentrované potraviny, seno, siláž atd.)

Reg. Č. a AT 6028

 

DŮLEŽITÉ POKYNY TÝKAJÍCÍ SE OCHRANY ZDRAVÍ:

- Multikraft Fermented Herbs Extract (FHE) je žluto-hnědá kapalina se sladkokyslým zápachem. Pokud se barva a vůně radikálně změní, Fermented Herbs Extract by se již neměl používat.

- Fermentovaný bylinný extrakt má hodnotu pH přibližně. 3.5. Pokud hodnota pH přesáhne 3,8, Fermented Herbs Extract by se již neměl používat. V případě pochybností zkontrolujte hodnotu pH pomocí indikátorového papíru pH (pH 2,5 - 4,5) nebo zařízení na měření pH.

- Extrakt z fermentovaných bylin se nesmí konzumovat.

- Zabraňte kontaktu v neředěné formě s očima nebo sliznicemi.

- Skladujte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte na chladném a tmavém místě (ne v chladničce). Po otevření rychle použijte extrakt z fermentovaných bylin.

ANALYTICKÁ SLOŽKA: Voda 97,5%, surový protein 0,3%, surové oleje a tuky 0,1%, surový popel 1,3%, surová vláknina 0,6%, sodík 0,0%, lysin 0,0%, methionin 0,0%

Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen. Lze použít v ekologické / organické produkci v souladu se směrnicemi (ES) č. 834/2007 a (ES) č. 889/2008.

Zkušební orgán: AT-BIO-301.

 

Složení:

Melasa z cukrové třtiny*, prášek laktózy*, rostlinná míza (březové listy*, malinové listy*, kmín*, řebříček*, fenykl*, kéninka*, rozmarýn*, máta peprná*, kořen marshmallow*, anýz*, zlatobýl*, semena ostropestřce mariánského*). *z ekologického zemědělství. Krmné suroviny z ekologického zemědělství: 99,95 % sušiny Krmné suroviny z produktů z přechodného období: 0 % d.d.m. Ostatní krmné suroviny: 0,05 % sušiny Obsah krmiv zemědělského původu: 99,95 % sušiny Analytické složky: voda 97,5 %, hrubý protein 0,3 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubý popel 1,3 %, hrubá vláknina 0,6 %, sodík 0,0 %, lysin 0,0 %, methionin 0,0 %

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.