Kód: 152/1 152/5 152/10 152/25 152/200 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

eMB Aktiv

157 Kč 482 Kč 883 Kč 1 428 Kč 15 602 Kč od 157 Kč
Skladem Objednáno Objednáno Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Podporuje odbourávání látek, které se obtížně rozkládají bez zápachu. Ideální je použití s eMB Starter. 

Kategorie: Vodní plochy
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

eMB Aktiv podporuje bez zápašný rozklad perzistentních látek v kompostování, čištění odpadních vod a kalů. eMB Aktiv je široce používán v oblasti odpadních vod a nakládání s odpady. Může být použit v žumpách, septicích, malých kanalizacích a komunálních kanalizacích. To lze buď postřikem s vodou nebo smíchané s látkami intenzivně působícími na zápach, které odstraňují špatné pachy. Zrychluje procesy kompostování a podporuje odbourávání bez zápachu, redukuje splaškový kal. Tvrdé počáteční materiály se rozkládají mnohem snadněji. 

 

Složení:

Voda, kyselina mléčná a fotosyntetické bakterie, kvasinky, bakterie zpracovávající uhlovodíky, melasa z cukrové třtiny*, keramický prášek *z certifikovaného ekologického zemědělství

Produkt je dodáván v balení: 1 litr, 5 litrů, 10 litrů, 25 litrů, 200 litrů, 500 litrů, 600 litrů a 1000 litrů. V případě zájmu o větší, než 200 litrové balení nás, prosím, kontaktujte na email: emprobiotika@gmail.com.

 

Je v souladu se směrnicí EU 2092/91, dodatkem II A, ve znění pozdějších předpisů, může být použit v ekologickém zemědělství.

 

Dávkování:

Čistírny odpadních vod: Pro začátek přidejte 200 ml eMB Start a 1 l eMB Aktiv do 1000 - 2000 l vody.  Pro údržbu zařízení přidejte 1 l eMB Aktiv měsíčně do 1000 - 2000 l vody

Ryby a přírodní jezírka: 100 ml eMB Start a 1 l eMB Aktiv přidávají do 10 m³ vody a zalijí se kolem břehu

Kompost: Přidejte 100 ml eMB Start a 1 l eMB Aktiv a 10 l vody do 1 m³ kompostu; přizpůsobit množství vody vlhkosti kompostu; Nedovolte, aby materiál vyschl

Přidejte cca 400 ml eMB Aktiv do 1 m³ vyprodukované odpadní vody nebo 250 ml na osobu a týden! Roztokem postříkejte odpad, kompost a kal z čistíren odpadních vod a v případě potřeby materiál navršte. Optimální účinek účinných mikroorganismů se rozvíjí ve vzduchotěsných podmínkách.

Poznámka: Pokud uvádíte zařízení do provozu, pokud je dlouhodobě suché nebo pokud se silně tvoří kal, aktivně používejte kromě eMB Aktiv také eMB Start od společnosti Multikraft. Pro první použití v již běžícím systému eMB Aktiv postačuje.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.