EM Keramika růžová

1 239 Kč
Skladem

EM Keramika růžová je vhodná pro sanitaci vody, všude tam, kde jsou ve vodě přítomny nežádoucí látky. 

Kategorie: Vodní plochy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Tato keramika je vypálena při nižších teplotách od 800 do 900 ° C, což jí dává hrubší povrch. EM Keramika růžová má schopnost absorbovat chlór a další škodlivé látky z vody. Používá se k sanitaci znečištěných vod. Protože EM Keramika růžová absorbuje spoustu látek, má omezenou trvanlivost. Může být přidána do kompostu. EM Keramika růžová má trvanlivost od 8 do 10 měsíců. Baleno je v punčošce o hmotnosti 0,5 kg.

Pro zamezení hromadění zápachu, můžete do nábytku umístit 1 ks EM keramického 35 mm válečku, nebo cca 15 ks EM šedých keramických válečků (hrst), případně použít i 15 ks EM růžových keramických válečků(hrst).

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.