EM Keramika hnědá

1 061 Kč
Skladem

EM Keramika hnědá je vhodná všude tam, kde jsou problémy s množstvím řas, díky přítomnosti prospěšných bakterií dokáže vázat čpavek, ledek a stabilizovat prostředí. 

Kategorie: Vodní plochy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

EM Keramika hnědá vyniká ve vázání dusičnanu amonného. Jejich použití může významně snížit růst řas, například v rybnících nebo akváriích. EM Keramicka hnědá je účinná  přibližně 1 rok. Může se pak jednoduše zlikvidovat jako kompost. Obsahuje i zeolit. Baleno je v punčošce o hmotnosti 0,34 kg. 

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.