Kód: 92/10 92/20 Zvolte variantu

Bio Bokashi Terra

1 121 Kč 1 827 Kč od 1 121 Kč
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Půdní přísada pro zvýšení aktivity půdy, která zároveň snižuje požadavky na dlouhodobé hnojení. Obsahuje efektivní mikroorganismy a důležité živiny.

Kategorie: Rostlinná produkce
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Organická Bokashi® Terra je certifikovaná organická přísada do půdy obsahující efektivní mikroorganismy a cenné živiny. Jako organická látka (kompost nebo zbytky plodin) poskytuje živiny důležitým půdním organismům a tím stimuluje jejich činnost. Čím více organismů je přítomno v půdě, tím lépe rostliny mohou absorbovat živiny (včetně těch, které se přidávají množením). Náklady na hnojiva proto mohou být trvale sníženy. Čím vyšší je úroveň biologické aktivity v půdě, tím jsou rostliny zdravější a silnější. Kvetou déle a lépe a jsou schopnější odolat kolísání teploty nebo nedostatku vody. Přidejte do půdy a nechte odpočívat přibližně 14 dnů před výsevem kvůli nízké hodnotě pH.

Oblasti použití: Rostliny a zahrada (květináče, květinové a zeleninové zahrady, truhlíky, skalky apod.)

Složení:

Pšeničné otruby*, špaldové plevy*, melasa z cukrové třtiny*, slunečnicový olej*, keramický prášek, bakterie mléčného kvašení, kvasnice, fotosyntetické bakterie*z certifikovaného ekologického zemědělství


Individuální schválení podle § 9a DMG 1994. Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství od společnosti InfoXgen.