Bioemsan Bokashi tělový olej

1 063 Kč
Skladem

Vzácný citronový vonný olej z Bali o objemu 50 ml. 

Kategorie: Bioemsan
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Funkce a výhody: 

  • Byliny fermentované technologií EM
  • Péče o pleť, masážní olej, osvěžovač místnosti a mnoho dalšího
  • Vhodné i pro citlivou pokožku.

 

Popis:

Tento speciální, čerstvě vonící olej z Bali je cenným produktem pro mnoho oblastí použití a neměl by chybět v žádné domácnosti. Pro jeho výrobu jsou léčivé byliny fermentovány technologií EM a bylinné extrakty jsou poté extrahovány kokosovým olejem. Tento vícestupňový výrobní proces produkuje olej, který je obzvláště jemný, a proto vhodný i pro citlivou pokožku. V Indonésii má tento olej dlouhou tradici a je oceňován místními i turisty.

Složení:

COCOS NUCIFERA OIL (kokosový olej), MELALEUCA LEUCADENDRON CAJUPUTI LEAF OIL (cajeputový olej), CYMBOPOGON NARDUS OIL (citronellový olej), EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL (hřebíčkový olej), FOENICULUM VULG VULG olej ze skořicové kůry), MENTHA PIPERITA OLEJ (máta peprná), ZINGIBER OFFICINALE ROOT POWDER (prášek z kořenů zázvoru), CURCUMA LONGA ROOT POWDER (prášek z kořene kurkumy), ALPINIA GALANGA RHIZOME EXTRACT (extrakt z kořene galangal), TINOSPORA TUBERC ), PIPER BETLE LEAF POWDER (extrakt z betelového pepře), ANDROGRAPHIS PANICULATA EXTRACT (extrakt z Calamusu), LIMONENE *, GERANIOL *; LINALOOL * CITRONELLOL *, EUGENOL *, CINNAMAL *, COUMARIN *

* jako složky přírodních éterických olejů

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.