Bioemsan čistící mléko

797 Kč
Skladem

Pečlivě vybrané ingredience odstraňují make-up z pokožky a vylepšují vzhled pórů. Kůra a listy lísky čarodějnice posilují pokožku a činí ji měkkou a pružnou o objemu 150 ml. 

Kategorie: Bioemsan
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

APLIKACE:

Aplikujte každé ráno a večer na obličej, krk a dekolt, odstraňte vlhkým (vodou, bylinkovým čajem nebo hydrolátem) vatovým tamponem; opláchněte vlažnou vodou. Vhodné také k použití jako odličovač očí.

SLOŽENÍ A VLASTNOSTI:

Důkladné čištění pórů (včetně líčení očí) beze změny přírodního kyselého pláště; bylinné výtažky z účinných mikroorganismů (rozmarýn, máta peprná a šalvěj) a Manju obnovují přirozenou rovnováhu pokožky; olivový a zlatý olej  poskytují vláčnost; hydrolát a mořská sůl Manju zvlhčují pokožku; keramický prášek chrání před vlivy prostředí.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.