Bioemsan homeopatická zubní pasta

567 Kč
Skladem

Přírodní, organická a homeopatická pasta neobsahující mentol. 

Kategorie: Bioemsan
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.03 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

POPIS:

  • Šetrný účinek na zubní sklovinu
  • Zásaditá hodnota pH pro zdravou ústní flóru
  • Tolerance homeopatie
  • Esenciální oleje bez mentolu a přírodní listová zelenina poskytují svěží chuť a pohodu
  • Vyzkoušeno a testováno a doporučeno Dr. med. Vrub. Gerhard Schneider
  • Rostliny používané v zubní pastě, jsou ceněny pro péči o ústní dutinu a jejich účinky uznává moderní stomatologie

APLIKACE:
Naneste malé množství zubní pasty na zubní kartáček a důkladně si vyčistěte zuby. Čím déle zubní pasta bioemsan zůstane v ústech, tím lepší je účinek. Aplikujte na opar, skvrny, bodnutí komáry a nechte působit. V případě zápachu z úst: naneste zubní pastu na jazyk a nechte ji působit.

SLOŽENÍ:
KŘÍDA (křída), SORBITOL (sorbitol), AQUA (revitalizovaná voda a manju), GLYCERIN* (rostlinný glycerin*), ALKOHOL* (organický líh*), ILLITE (keramický prášek, žlutý jíl), olej ze semen RICINUS COMMUNIS* (RICINOVÝ OLEJ*), XANTHANOVÁ GUMA (XANTHANOVÁ GUMA), ŠŤÁVA Z LISTŮ ALOE BARBADENSIS* (šťáva z aloe vera*), COCO GLUCOSIDE (cukerná povrchově aktivní látka), MARIS SAL (mořská sůl Manju), CI 75810 (chlorofyl - zelený list), bylinné extrakty*: COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT* (MYRHA*), EXTRAKT Z KŮRY AZADIRACHTA INDICA* (kůra neemu*), extrakt z kořene KRAMERIA TRIANDRA* (kořen ratanhie*), EXTRAKT Z PROPOLISU* (Propolis*), EXTRAKT Z LISTŮ ŠALVĚJE LÉKAŘSKÉ* (Šalvěj* ), AROMA* (směs esenciálních olejů*), LIMONEN**, LINALOOL**, EUGENOL**.* z certifikovaného ekologického pěstování** jako složka přírodních esenciálních olejů

Balení: 80 ml

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.