Bioemsan pleťové tonikum

729 Kč
Skladem

Pleťové tonikum s vynikající vodou z pomerančových květů velmi jemně osvěžuje pokožku o objemu 100 ml.

Kategorie: Bioemsan
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

APLIKACE:

Po čištění nastříkejte pleťové tonikum Bioemsan a nechejte vstřebat. Poté vetřete do pokožky. Jako sprej na vlhkost pro suchý vzduch. Pro rychlé osvěžení na cestách nebo v létě stříkejte na obličej a celé tělo - skvělé také pro unavené nohy.

SLOŽENÍ A VLASTNOSTI:

Voňavá pomerančová květinová voda kombinovaná s Manju, mořskou solí Manju a bylinnými výtažky pokožku revitalizuje, aktivuje a zvlhčuje.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.