Bioemsan zubní pasta Plus

424 Kč
Skladem

Veganská organická zubní pasta s extra zásaditou hodnotou pH, vhodná zejména pro děti o objemu 80 ml. 

Kategorie: Bioemsan
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

POPIS:

  • S extra zásaditou hodnotou pH pro zdravou ústní flóru
  • Regenerační účinek na buňky
  • Vhodná pro děti
  • Přirozeně vyrovnává bakteriální zátěž v ústní dutině
  • Příznivě zasahuje do zánětlivých procesů
  • Neutralizuje v ještě zásaditějším prostředí
  • Bylo vyzkoušeno a testováno Dr. med. dent. Schneiderem a doporučován v praxi
  • Pro VEGANY

APLIKACE:

Naneste malé množství zubní pasty na zubní kartáček a důkladně vyčistěte zuby. Čím déle zůstane zubní pasta bioemsan v ústech, tím lepší je její účinek. Naneste na opary, kožní skvrny a štípance od komárů a nechte působit. Při zápachu z úst: Naneste zubní pastu na jazyk a nechte působit.

SLOŽENÍ:

KŘÍDA (křída), SORBITOL (sorbitol), VODA (revitalizovaná voda a manžu), ALKOHOL* (organický etylalkohol* ), GLYCERIN* (rostlinný glycerin* ), ILLIT (keramický prášek, žlutý jíl), RICINUS COMMUNIS SEED OIL* (ricinový olej* ), XANTHAN GUM (přírodní zahušťovadlo), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE* (šťáva z aloe vera* ), MARIS SAL (mořská sůl manju), COCO GLUCOSIDE (povrchově aktivní látka z cukru), bylinné extrakty*: KRAMERIA TRIANDRA ROOT EXTRACT (kořen ratanhia), AZADIRACHTA INDICA BARK EXTRACT (kůra neemu), SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT* (šalvěj* ), ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT* (heřmánek římský* ), COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT* (myrha* ), AROMA* (směs éterických olejů* ), LIMONENE**, LINALOOL**, CITRAL**. * z certifikovaného ekologického zemědělství ** jako složka přírodních éterických olejů

VHODNÁ PRO VEGANY

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.