Kód: 62/0-5 62/5 L 62/10 62/25 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

FPE Extrakt

220 Kč 1 699 Kč 5 512 Kč 12 596 Kč od 220 Kč
Skladem Objednáno Objednáno Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Přísada k rostlinám  pro zpevnění listových povrchů s obsahem rostlinných hormonů.

Kategorie: Rostlinná produkce
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

FPE (rostlinný extrakt z fermentovaných rostlin) je rostlinná přísada a aplikována postřikem  na povrch listu ve spojení s dalšími produkty Multikraft. Kombinuje řadu přírodních látek včetně čerstvých travin, bylin a česneku a využívá jejich pozitivních účinků na rostliny.

  • Posiluje rostliny na povrchu listu, obsahuje rostlinné hormony
  • Všestranné aplikace pro zpevnění rostlin
  • Se speciálními přísadami, jako jsou čerstvé trávy
  • kombinuje mnoho účinných látek z přírody, včetně čerstvých trav a bylin a česneku

Přísadami pro FPE jsou EM koncentrát, melasa z cukrové třtiny, čerstvě řezaná tráva, mulčovací rostliny, česnek, chilli a voda.

Oblasti použití: Zemědělství (pěstování okrasných rostlin, pěstování zeleniny)

Produkt FPE je uveden v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen.

Složení:

Voda, kyselina mléčná a fotosyntetické bakterie, kvasnice, melasa z cukrové třtiny*, bylinná směs*, česnek* a chilli papričky*. * z certifikovaného ekologického zemědělství.

Tento produkt lze dodat také v balení: 200 litrů, 500 litrů a 1000 litrů. 

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.