Manju mini čokoláda s borůvkou a lískovým oříškem

63 Kč
Skladem

Tmavá alpská mléčná čokoláda naplněná manju smetanovým borůvkovým krémem a křupavým karamelem s lískovými oříšky.

Kategorie: Manju
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Popis:

Fair trade a s cennou ingrediencí ManjuSladké pokušení v podobě borůvkového krému Manju (29 %) a lískooříškového nugátu (27 %) obaleného v extra tmavé mléčné čokoládě Zotter.Může obsahovat stopy skořápkových plodů všeho druhu, arašídů, sezamu a vajec. 

Zotter TIP: Rozbalte čokoládu a nechte ji "dýchat" při pokojové teplotě, pak jezte  po malých, řezaných kusech. Dokonce i malý kousek dobré čokolády má dostatek energie, aby vám vyhrál Váš den. 

Složení:

Surový třtinový cukr *, kakaové máslo *, plnotučné mléko v prášku, kakaová hmota *, mandle, chokeberry juice (6%), karamelové lupínky (surový třtinový cukr, glukózový sirup a máslo) máslo, Manju fermentační nápoj (1%), citronový koncentrát, celý třtinový cukr, emulgátor: sojový lecitin, sladký syrovátkový prášek, slad Manju (0,1%), vanilkové lusky, sůl, skořice, růžový květ, Kakao: Minimálně 50 % ve tmavé Alpské mléčné čokoládě *

Udělena značka  FAIR TRADE pro celý třtinový cukr - Celkový obsah: 60%.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.