Manju mini čokoláda s malinami a mandlemi

63 Kč
Skladem

Tmavá alpská mléčná čokoláda naplněná Manju malinovou smetanou a mandlovým nugátem oceněné značkou Fair Trade.

Kategorie: Manju
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Popis:

Sladké pokušení vyrobené z malinové smetany Manju (27%) a mandlového nugátu (25%) zabalené do jemné mléčné čokolády Zotter Alpine. 

Zotter TIP: Rozbalte čokoládu a nechte ji nejprve "dýchat" při pokojové teplotě, pak jezte po  malých řezaných kusech. Dokonce i malý kousek dobré čokolády má dostatek energie, aby vám pomohla vyhrát Váš den. 

Složení:

Surový třtinový cukr *, kakaové máslo *, plnotučné mléko v prášku (10%), kakaová hmota *, mandle (7%), karamelové lupínky (surový třtinový cukr, glukózový sirup, (2%), fermentační nápoj Manju a mořská sůl Manju (1,45%), plnotučné mléko, sušené odstředěné mléko, sušená sladká syrovátka, máslo, celý třtinový cukr *, emulgátor: sojový lecitin, sušené borůvky, vanilkové lusky, citronový prášek, růžové květy, skořice. 

Obsah FAIR TRADE: 60% Kakao: Minimálně 50% ve tmavé Alpské mléčné čokoládě * 

* Oceněno značkou FAIR TRADE 

Může obsahovat stopy ořechů & sezamu.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.