Kód: 140/10 140/25 140/200 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

MK Květy

3 765 Kč 8 241 Kč 57 759 Kč od 3 765 Kč
Objednáno Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Podpora na zpevnění listů kompaktních okrasných rostlin. 

Kategorie: Zahrada a rostliny
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Tento produkt se vyznačuje schopnostmi přírodně zpevnit listy pro získání kompaktních okrasných rostlin, pomáhá k jejich kompaktnímu růstu, květy mají jasnější a intenzivnější barvy a velmi jednoduše se produkt používá. Produkt je vhodný i pro velkoplošné aplikace. 

Složení:

Voda, kyselina mléčná a fotosyntetické bakterie, bakterie zpracovávající uhlovodíky, kvasnice, melasa z cukrové třtiny*, keramický prášek, alkohol*, huminová kyselina**, fulvová kyselina**, kyselina fosforečná, mořské řasy, fermentační ocet*, česnek*, chilli papričky*, kopřiva*, přeslička*, alkohol uhlazený. *z certifikovaného ekologického zemědělství

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nevdechujte sprej a sprejovou mlhu.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.