Kód: 134/10 134/25 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

MK Rostlina Power SET

2 514 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Kombinace MK Foliar a MK Multical pro zlepšení rovnováhy vody v půdě a obranyschopnost samotných rostlin. Aplikuje se na list. 

Kategorie: Rostlinná produkce
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

MK Foliar je směs kapalných mikroorganismů, zatímco MK Multical je prášek vyrobený z velmi jemného mletého uhličitanu vápenatého. MK Multical a MK Foliar jsou vždy stříkány na povrch listu v kombinaci. Toto řešení zlepšuje růst rostlin a zvyšuje odolnost rostlin. Kombinovaná aplikace účinných mikroorganismů a uhličitanu vápenatého vede k lepší balanci vody. To způsobuje, že rostliny na orné půdě jsou stabilnější a odolné vůči stresu při vystavení extrémním  povětrnostním  podmínkám, jako je teplo, krupobití nebo zvýšené srážky.

Produkt označovaný zkratkami MK a BB je shodný. 

Produkt je vhodný pro velkoplošné aplikace. 

Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen. Jako konvenční produkt je v souladu s nejnovější verzí (ES) 834/2007 a může být použit v ekologickém zemědělství. Testovací těleso AT-BIO-301

Informace k balení: Power SET 10 (10 litrů+10 kg), Power SET 25 (25 litrů+25 kg)

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.