Kód: 146/10 146/25 146/200 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

MK Víno

3 589 Kč 7 803 Kč 54 478 Kč od 3 589 Kč
Objednáno Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Rostlinný přípravek pro zpevnění listů pro pěstování vína.

Kategorie: Zahrada a rostliny
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Tento přípravek byl vyvinut speciálně pro přírodní posilování listů ve vinařství, kdy nejen posiluje imunitní systém révy, ale zároveň zvyšuje stabilitu listů. Je velice snadný pro použití. 

Složení:

Voda, kyselina mléčná a fotosyntetické bakterie, bakterie zpracovávající uhlovodíky, kvasinky, melasa z cukrové třtiny*, keramický prášek, huminová kyselina**, fulvová kyselina**, kyselina fosforečná, mořské řasy, kopřiva*, přeslička*, etheroxilatovaný alkohol *z ekologického zemědělství

 

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nevdechujte sprej a sprejovou mlhu.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.