Kód: 125/1 K 125/25 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

mOlnasa - syrovátkový prášek

422 Kč 5 059 Kč od 422 Kč
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

mOlnasa SYROVÁTKA v prášku zvyšuje odolnost rostlin a její nejlepší výsledky jsou dosaženy v kombinaci s ostatními produkty Multikraft.

Kategorie: Rostlinná produkce
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

mOlnasa SYROVÁTKA podporuje růst, zvyšuje odolnost rostlin a posiluje přirozený obranný systém rostlin. Funguje jako přírodní rostlinné tonikum, podpora působení jiných přípravků na posílení rostlin. Ideální jako surfaktant v kombinaci s jinými produkty společnosti Multikraft. K dostání v balení:  1 kg a 25 kg (u většího balení je pouze ilustrační obrázek). 


Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství společností InfoXgen. Uvedeno v seznamu zdrojů pro ekologické zemědělství v Německu.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.