Kód: 189/1 L 189/5 L 189/10 Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

Multitop

772 Kč 3 400 Kč 6 381 Kč od 772 Kč
Skladem Objednáno Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Fermentované doplňkové krmivo pro zvířata v zájmovém chovu a hospodářská zvířata ke zvýšení chuti k jídlu. 

Kategorie: Živočišná produkce
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Jako každý jiný prvotní roztok může být Multitop také množen z cukrové třtiny na EM aktivní (FKE aktivní) pomocí melasy. Je také možná přímá aplikace výrobku. Přidává se do suché potravy a/nebo pitné vody zvířat. Obsažené byliny (např. fenykl, máta peprná, malinové listy) a účinné mikroorganismy podporují normální střevní aktivitu, což přispívá k přirozenému chování při krmení a dobré vitalitě koní, skotu, prasat, koz, ovcí, drůbeže a dalších zvířat.

Krmný návod: Prasata a drůbež: 7–10 L Multitop na tunu v suchém krmivu. Skot: 0,4–1 % příjmu sušiny (koncentrované krmivo, seno, siláž atd.). Ovce a kozy: 0,4–0,7 % příjmu sušiny (koncentrované krmivo, seno, siláž atd.) do krmiva.

Případně: Smíchejte 3% multitop a melasu s 94% vody a přidejte ji do suchého krmiva nebo pitné vody vašeho domácího mazlíčka podle potřeby! Při použití prostřednictvím nádrže na vodu v pitném systému by měl být obsažený filtr pravidelně čištěn od usazenin. V případě čistého použití Multitopu, například u koní, podávejte 50 ml přípravku denně!

Složení:

Melasa z cukrové třtiny*, prášek laktózy*, rostlinná míza (březové listy, malinové listy, kmín*, řebříček*, fenykl*, kéndel*, rozmarýn*, máta peprná*, kořen marshmallow*, anýz*, zlatobýl*, semena ostropestřce mariánského*) *z ekologického zemědělství. Krmné suroviny z ekologického zemědělství: 99,09 % sušiny Krmné suroviny z produktů z přechodného období: 0 % d.d.m. Ostatní krmné suroviny: 0,91 % d.d.a. Obsah krmiv zemědělského původu: 99,09 % d.d.m.

Poznámka ke skladování: Skladujte na chladném a tmavém místě (ideálně 8 až 25 °C). Konzumujte do 6 měsíců po otevření. Tvorba oxidu uhličitého může způsobit mírný přetlak v láhvi. Po vyjmutí kapaliny mírně stlačte láhev uprostřed, aby byl vzduchový sloupec malý a prodloužila se trvanlivost.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.