Kód: 80/7 K 80/23- Zvolte variantu | Značka: Multikraft Produktions- & Handelsgesmbh

Terra Best

439 Kč 959 Kč od 439 Kč
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta:

Organická kombinovaná hnojiva pro zeleninu, květiny a trávníky.

Kategorie: Zahrada a rostliny
Záruka: 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Terra Best je organické hnojivo pro zeleninu, květiny a trávníky. Obsahuje živiny, které jsou důležité pro půdu a pomáhají jílu humusu se složitým a úplným organickým procesem. 40 litrů (= 23,5 kg) Terra Best stačí na 100 m² = 1 litr na 2,5 m². To zlepšuje drobnou strukturu v půdě a extrakci živin. 

Složení:

Moučný trus, řepkový šrot, jílové minerály (bentonit/montmorillonit), čedičová mouka (diabas), mořské řasy, biodynamické přípravky 502-507

 

Individuální schválení podle § 9a DMG 1994. Uvedeno v katalogu zdrojů pro ekologické zemědělství od společnosti InfoXgen.

Jako konvenční produkt je v souladu s nejnovější verzí (ES) 834/2007 a může být použit v ekologickém zemědělství.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.