Urban jungle roztok ve spreji

331 Kč
Skladem

Přírodní posilovač rostlin pro pokojové rostliny v roztoku o objemu 0,5 litru. 

Kategorie: Zahrada a rostliny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

POPIS:

  • S účinnými mikroorganismy, mikroživinami a pečlivě vybranými rostlinnými extrakty
  • Přírodní posilovač rostlin pro pokojové rostliny, palmy a pokojové bylinky
  • Posiluje přirozený obranný systém rostlin
  • Podporuje zdravý růst kořenů a zajišťuje optimální vstřebávání živin
  • Podporuje silné listy a svěží zelené olistění
  • Pro regeneraci v případě příznaků nedostatku
  • Odpuzuje prach a má čisticí účinek
  • Schváleno pro ekologické použití

APLIKACE:

Pro prevenci a optimalizaci lesku postříkejte listy rostlin jen lehce-ne mokré. Stříkejte pouze na vrcholky listů, nikoli na květy!

SLOŽENÍ:

Voda, bakterie mléčného kvašení a fotosyntetické bakterie, bakterie zpracovávající uhlovodíky, kvasinky, melasa z cukrové třtiny*, glycerin*, alkohol*, kyselina huminová**, kyselina fulvová**, kyselina fosforečná, mořské řasy, kvasný ocet*, česnek*, chilli papričky*, kopřiva*, přeslička*, etoxylovaný alkohol, keramický prášek *z kontrolovaného ekologického pěstování, **pomocná látka

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY:

V případě kontaktu s kůží okamžitě opláchněte velkým množstvím vody. Při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nevdechujte rozprašovanou mlhu.

Společnost Multikraft vznikla v roce 1977 s cílem vyrábět a distribuovat speciální krmiva pro hospodářská zvířata. O několik let později je na trh uveden první produkt Multikraft s technologií mikroorganismů. Jako průkopník uvádí společnost Multikraft poprvé na trh krmivo bez antibiotik pro zemědělství. Lze jej použít se stejnou nákladovou efektivitou jako konvenční krmivo. V roce 1997, prostřednictvím neustálého hledání nových možností, které rozhodujícím způsobem přispívají k obnovení ekologické rovnováhy, se společnost Multikraft poprvé setkává s technologií "účinných mikroorganismů". Počáteční pokusy v chovu zvířat jako doplňkové krmivo (fermentovaný bylinný extrakt) ukazují slibný úspěch. Začíná vývoj dalších oblastí použití. O deset let později došlo k zásadní rekonstrukci firemních zařízení a byly vybudovány moderní prostory včetně laboratoří na výrobu produktů s mikroorganismy. Farmu převzala další generace zakladatelů a firma začala distribuovat své výrobky i do zahraničí. Od roku 2020 je společnost klimaticky neutrální a nadále rozšiřuje své portfolio produktů obsahující efektivní mikroorganismy. V současné době firma prodává své produkty v desítkách zemí po celém světě.